Foukaná izolace

Ano! Opravdu se jedná o aplikaci izolantu foukanou cestou. Nadrcené částečky materiálu, určeného k izolaci jsou ventilátorem hnány skrz aplikační hadici přímo na místo. Stroj funguje na bázi fukaru na seno, ovšem s trochu složitějším a propracovanějším systémem rozmělnění a nadýchání izolantu. Materiál určený k izolace je posuzován na základě svých vlastností a podmínkách panujících v daném prostoru.

Zateplení střešní konstrukce

Kvalitní zateplení není drahou investicí. Investice se Vám vrátí zpátky formou úspory za energie. Nejlevnějším opatřením pro úsporu je zateplení stropu nebo střechy. Již první noc po zateplení poznáte zvýšení komfort v domě. Náklady jsou přitom mnohdy až 10x nižší než u výměny oken nebo zateplení obvodového pláště.

V oblasti zateplování objektů se vždy poraďte s odborníky, ti Vám díky svým zkušenostem poradí jaký způsob a materiál je vhodné použít k izolaci Vašeho objektu. Postupů jak docílit zlepšení tepelného komfortu ve vaší nemovitosti je několik a není pravdou, že vždy ta nejsnažší metoda je tou nejlepší. Pokud přihlédneme na množství nabízených izolačních materiálů na našem trhu, dostáváme se k nadlickému výkonu pokud bychom se měli zorientovat svépomoci. Mnoho odborníků sleduje poslední trendy ve vývoji inovativních tepelně-izolačních materiálů a tyto informace Vám ochotně prezentují.